Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/rajecek-zabreh.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 57 Zneužitá ekologie aneb Wanemi CZ a Zábřeh vs. Sdružení Za zdravý Ráječek » Bavíme se s papírnou a spalovnou …

Bavíme se s papírnou a spalovnou …

Ačkoliv by se mohlo zdát, že se si na našem webu legrace příliš neužijete, budeme se snažit, aby opak byl pravdou. Sami zjistíte, že legrace se dá dělat i z věcí, které jsou jinak naprosto k pláči. Zveřejněné vtipy a legrácky jsou dílem našich čtenářů - mnohokrát děkujeme! Uvítáme i v oblasti humoru spolupráci. Každý, koho občas napadne nějaký fórek, básnička, písnička, glosa, fejeton atd. s (pseudo)ekotematikou je zde na správném místě. Přečtěte si povídání úplně dole - budeme se moc těšit na spolupráci. Ale teď již dobrou zábavu s papírnou a spalovnou. K dispozici máte tyto “fóry” :

Zde je výpis všech aktuálních celých fórů.


Pokud se chcete na něco zeptat nebo pokud chcete napsat a přidat na naše stránky svůj vlastní příspěvek zašlete nám jej, prosím, e-mailem v textové podobě popř. v některém známém formátu (Word, ...) na adresu redakce(zavinac)rajecek-zabreh(tecka)cz. Naše redakce neručí a nenese zodpovědnost za obsah článků a diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Články a diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Redakce si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo naše redaktory.