Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/rajecek-zabreh.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 57 Zneužitá ekologie aneb Wanemi CZ a Zábřeh vs. Sdružení Za zdravý Ráječek » Spolupráce a pravidla

Spolupráce a pravidla

Spolupráce s naší redakcí

Chcete se o našem záměru dozvědět více? Máte nějaký dotaz, názor, připomínku či námět? Myslíte si, že máte něco, co by mohlo být zveřejněno na našich stránkách? Neváhejte a pište nám na e-mailovou adresu redakce(zavinac)rajecek-zabreh(tecka)cz. Vlastní příspěvky zaílejte e-mailem v textové podobě popř. v některém známém formátu Word, …). Případné foto grafie či obrázky musí být původní.

Registrace

Registrovaní uživatelé budou e-mailem informováni o novinkách a změnách na našich stránkách. Zaregistrujte se, je to velice jednoduché, stačí vyplnit dva údaje - jméno (přezdívku) a e-mailovou adresu. Snadná registrace se provádí kliknutím na odkaz v dolní části obrazovky.

Chcete nás podpořit či propagovat?

Pomoci nám můžete tím, pokud umístíte na vaše internetové stránky naši ikonu Sdružení Za zdravý Ráječek : STOP MEGALOMANII!!! nebo odkaz na naše stránky. Jakákoliv propagace našich internetových stránek je vítána. Na možnosti spolupráce v oblasti prezentace a reklamy se ptejte na adrese admin(zavinac)rajecek-zabreh(tecka)cz. Informace o možnosti sponzorství získáte na adrese sdruzeni(tecka)rajecek(zavinac)seznam(tecka)cz.

Pravidla a zásady

K vybraným článkům může být otevřena diskuze. Zasilatelé příspěvků a účastníci diskuze nejsou oprávněni posílat hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, pomlouvačné, zastrašující, sexuálně orientované příspěvky a dále pak příspěvky, které zasahují do práv třetích osob, jsou způsobilé práva třetích osob poškodit, neoprávněně zasahují do práva na ochranu osobnosti nebo porušují-li jakákoliv jiná zákonná ustanovení. Naše redakce neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Redakce si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Ačkoliv se administrátoři a moderátoři pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnout každý komentář. Berte proto na vědomí, že všechny příspěvky a komentáře vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů a moderátorů (mimo příspěvků od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo naše redaktory. Přispivatelé a účastníci diskuze souhlasí, že veškeré jimi vložené údaje budou uloženy v databázi. Upozorňujeme dále na to, že náš systém používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložili, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních údajů - uživatelského jména a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněli aktuální).

Kvůli internetovým spammovým robotům, kteří čtou obsahy stránek a zjištěné informace o e-mailových adresách neuvádíme na našich stránkách záměrně naše e-mailové adresy se znaky @ a . , ale tyto znaky nahrahujeme slovním textem “(zavináč)” a “(tecka)”.

Všechny kontaktní údaje na sdružení Za zdravý Ráječek jsou uvedeny v sekci “O nás”. Provozně-technické připomínky a náměty lze zasílat na e-mailovou adresu admin(zavinac)rajecek-zabreh(tecka)cz.