Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/rajecek-zabreh.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 57 Zneužitá ekologie aneb Wanemi CZ a Zábřeh vs. Sdružení Za zdravý Ráječek » Kniha návštěv

Kniha návštěv

Zde nám můžete sdělit vaše názory na náš web, na naši snahu bojovat s “větrnými mlýny” nebo napsat co máte na srdci. Nemáme problém se zveřejněním i kritických zápisů, ale upozorňujeme Vás na to,  že si vyhrazujeme právo odstraňovat vulgární a pomlouvačné příspěvky, spam atp.  Děkujeme za pochopení.

Žádný údaj není (de facto) povinný - místo jména může být uveden i tzv. NICK (přezdívka), ale tato kolonky označené jako povinné musí být vyplněné.

Vložit zápis
(230)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 
>
(1) Madina
02. 12. 2010 - 19:03:05

Asi to vzdali. Nebo se stydí za své pletky s lidovci, kteří hlasovali pro Wanemi. Ostatně p. Somer ukázal, čeho jsou lidovci (kdoví zač) schopni. Antix to napsal přesně. No uvidíme zítra na jednání zastupitelstva.
(2) ctenar
28. 11. 2010 - 11:49:58

to uz tyhle stranky nikdo neaktualizuje?? News z dubna 2010. to uz jste to vzdali???
(3) antix
03. 11. 2010 - 07:18:57

Jestli je pravda, co včera napsal Šumperský deník, tak Wolf, Trhal a Michalová = ZRÁDCI RÁJEČKA! S kým se dávají dohromady? S lidovci! Doubrava (asi nový starosta) zvedl ruku pro Wanemi ještě za Fabiána a pomohl to jako tehdy radní prosadit. A co je snad ještě horší i se Strouhalem, který nám i se svou drahou polovičkou podrazil nohy už tolikrát, Strouhalová hlasovala VŽDYCKY proti referendu, na to NEZAPOMEŇTE!. Černý, Rýznar a Horák kteří byli 4 roky proti Wanemi jsou najednou nepřijatelní. Tady je jasné že Wanemi byla pro některé jen záminka jak se dostat ke korytu!!!
(4) anti x
01. 11. 2010 - 15:09:01

Co kecáš? Rýzar a Černý je vytáhli nahoru a oni teď Rýznara sprostě vykopli. Na to jim byl dobrý aby sehnal hlasy a prachy, ale jak jde o koryta (a o to Rýznarovi určitě nejde, ten má své jisté) tak najednou jistí "aktivisti" nehledí vpravo ani vlevo. Spíš pozor na ty odtržence - dávají se dohromady se Strouhalem a každý ví, jak minulé 4 roky hlasovala Strouhalová ohledně Wanemi. Na rozdíl od komunistů a Crhonka, kteří nebyl NIKDY pro spalovnu!
(5) x
28. 10. 2010 - 16:21:19

Pozor oba doktorští lídři kandidátek zrazují nás všechny, spojují se s komunisty a socialisty a na starostu navrhují neschopného seniora, neposlouchají už sdružení, za která byly zvoleni, hamba hamba! jim a my co jsme je volili jsme pitomci nebo je všechno jinak a dostali už zase od někoho zaplaceno?
(6) Madina
18. 10. 2010 - 19:10:18

Také gratuluji. Referendum nakonec vyšlo, jak jsem si přál. No a teď se uvidí. Tak přeji všem do celého volebního období hodně štěstí. (Jo a doufám, že ten pohřební věnec nebyly předčasně vyhozené peníze :-)
(7) Josef
18. 10. 2010 - 12:16:56

Milý Davide,

v Sumperku jsme již tyto ekologické aktivity vyhnali z města a víš proč? Protože spalovna tohoto typu by uzavřela veškerý přísun nových investorů do města. Nikdo nechtěl mít nic společné s místem a městem kde toto postaví. A kdyby si měl čas a chuť, zeptej se na to samé v Mohelnici. jestli seš jeden z těch co si myslí, že při nástupu do tohoto podniku snů budeš mít teplou práci, čistou práci, klidnou práci, velmi dobře placenou práci a po práci klidný odpočinek na zahrádce nebo v parku musím ti říct, že máš pravdu. Teplo by v tomto podniku bylo......
(8) Hans
17. 10. 2010 - 20:16:05

Zdravím, rovněž přidávám gratulace!!!!!! Volby jsou to nejlepší referendum a je vidět, že lidé už Wanemizastupitelů měli plné zuby. Jejich arogance, výhružky a špinavá volební kampaň nakonec spoustě lidí otevřela oči v ten pravý čas!
(9) příznivec
17. 10. 2010 - 15:38:33

Přátelé gratuluji k vítězství ve volbách. Dokázali jsme to. Těď nác čeká tvrdá a těžká práce na obnově důvěry občané ve své zastupitele. Zastupitelé Wanemi, kteří tehdy zhatili referendum pochopili, že klamat a lhát svým voličům se nevyplácí a do zastupitelstva se nedostali. Jmenovitě Paclík, Zubík.
(10) Henry Morgan
09. 10. 2010 - 21:27:25

No tak podívej se, mlžící a vykrucující se Gustáve Husáku. Na takové oblbovačky od Wanemi, že někam zajede nějaké auto, nejsem již zvědav. Pokud máš skutečně odvahu a nebojíš se vsadit o bednu skotské whiskey, tak jedině férově.
Buď jsi nastrčený trouba, nebo vůbec nevíš která bije. Aby někdo mohl něco začít LEGÁLNĚ stavět, tak potřebuje pravomocné stavební povolení. Znovu a polopaticky opakuji jasně definovanou a JEDINĚ dle stavebního deníku (který bude muset být pro LEGÁLNÍ stavbu ze zákona nezbytně veden) ověřitelnou sázku:
"Wanemi nezíská ani v roce 2011 pravomocné stavební povolení na spalovnu s papírnou a tudíž žádné LEGÁLNÍ výkopové či stavební práce na spalovně či papírně, které budou dle stavebního deníku časově ověřitelné, nezačnou."

Tak se ukaž odborníku.
>

 Jméno (nebo Nick - přezdívka) *
 E-mail (nebude zveřejněno)
 WWW (nebude zveřejněno)
 Text *
* Povinné údaje
Antispamové opatření
Před odesláním příspěvku vložte prosím text, který vidíte na obrázku do formulářového políčka (rozlišuje se velikost písmen).