Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/rajecek-zabreh.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 57 Zneužitá ekologie aneb Wanemi CZ a Zábřeh vs. Sdružení Za zdravý Ráječek » Otázky a odpovědi - FAQ (ČKD)

Otázky a odpovědi - FAQ (ČKD)

Motto: “Doufáme, že naše www stránky jsou kvalitním komunikačním prostředkem pro všechny, kteří chtějí získat konkrétní a nezkreslené informace o záměru připravovaném firmou Wanemi v zábřežské průmyslové zóně.”  (převzato z webu Wanemi)

V této části webu budeme zveřejňovat ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (ČKD) tzv. FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions) . Navíc budete mít možnost se na cokoliv, co vás zajímá,  zeptat. Odpovědi se pokusíme zveřejňovat v co nejkratším termínu.

A zde je výpis všech dotazů.


Pokud se chcete na něco zeptat nebo pokud chcete napsat a přidat na naše stránky svůj vlastní příspěvek zašlete nám jej, prosím, e-mailem v textové podobě popř. v některém známém formátu (Word, ...) na adresu redakce(zavinac)rajecek-zabreh(tecka)cz. Naše redakce neručí a nenese zodpovědnost za obsah článků a diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Články a diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Redakce si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo naše redaktory.