Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/rajecek-zabreh.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 57 Zneužitá ekologie aneb Wanemi CZ a Zábřeh vs. Sdružení Za zdravý Ráječek » Blog Archive » Spolek PŘÁTEL ŽEHU podporuje Wanemi?!

Spolek PŘÁTEL ŽEHU podporuje Wanemi?!

Drazí potencionální zesnulí, byl jsem se informovat na vašem úřadě a dovolil bych si vás uklidnit. Na zdejším hřbitově sice již NENÍ MÍSTO, ale Vysokokapacitní pece firmy Wanemi pojmou dle dokumentace přes 1 000 tun biologického materiálu denně. Nemusíte mít sebemenší obavy co se s vámi a vašimi blízkými stane. Naše firma se o vás a vaše blízké téměř beze zbytku postará. Ve vašem požehnaném městě se ve spolupráci s vašimi osvícenými představiteli chystá žároviště - unikátní Chrám Boží, který vás a vaše blízké očistí ode všech hříchů, zajistí Zábřehu konečné řešení zaměstnanecké otázky, zbaví zábřežáky strastí bídy. Pánbůh, to však zařídil dobře. Dobře, když řekl člověku, pomni, že prach jsi a v prach se obrátíš. Takové krematorium je vlastně velmi bohulibá věc. Vždyť ono pomáhá Pánubohu tu přeměnu v prach uspíšit. V zemi se člověk stane prachem za dvacet let a přitom celá kostra se nerozpadne. V rukou Wanemi leží budoucnost a spása Zábřeha, bez jeho Vysokokapacitních pecí budete na dně. Staňte se abonenty našeho projektu. Jízdní řády nadoblačnosti se již připravují. Ale je tu pro žeh důvod další. Podívejte, kdyby se lidé nenechávali spalovat ale pohřbívat do země, NAČ BY PECE POTOM BYLY?

Karel Kopfrkingl - předseda spolku PŘÁTEL ŽEHU

.

wanemi-funeral.jpg

.

PS1: Pokud  necháte (za speciální příplatek) svůj popílek projít komínem, Wanemi vám garantuje, že budete rozptýleni minimálně po půlce republiky (dle aktuálních rozptylových podmínek). Tuto službu jistě uvítají zejména ti, kteří mají početné příbuzenstvo, které nežije ve zdejším kraji, ale je široce rozprchlé po celé republice.

.

PS2: Poznámka pro příznivce Wanemi: Výše uvedený text je příspěvkem neznámého čtenáře a je ryzí nadsázkou a není míněn vážně. Případné žaloby na Spolek přátel žehu jsou tím pádem zbytečné.

.

Spolku přátel žehu se za našeho přispivatele omlouváme. Redakce

RSS feed | Trackback URI

1 Komentář »

Komentář od Adolf Eichmann
21.11.2008, 20:10:40 hod.

Děkuji za chystané Vysokokapacitní MEGA PECE !

Jejich plánovaný VÝKON UMOŽŇUJE SPÁLIT VŠECH 15 tisíc OBYVATEL ZA 1 JEDINÝ DEN !

Geniální, gratuluji !

 
Žádný údaj není povinný!!! Doporučujeme vyplnit jméno nebo aspoň přezdívku (Nick). Komentáře obsahující vuglárnosti, pomluvy, spam atd. budou správcem systému vymazány!

Jméno (Nick)
E-mail
URI
Váš komentář (menší velikost | větší velikost)
Ve svém komentáři můžete používat následující tagy : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>