Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/rajecek-zabreh.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 57 Zneužitá ekologie aneb Wanemi CZ a Zábřeh vs. Sdružení Za zdravý Ráječek » Blog Archive » Zábřežský gymnastický talent roku V.Ž. míří do oblastního přeboru

Zábřežský gymnastický talent roku V.Ž. míří do oblastního přeboru

Ač nebyl V.Ž. nikdy oceněn v anketě „sportovec roku“ města Zábřeh, má se tento borec čím chlubit! Jako amatér startoval za Zábřeh. Od té doby se ale už profesionalizoval a dnes obléká dres štědrého sponzora z Nemile. Ten mu poskytl skvělé tréninkové podmínky a dokonce jej vyslal s několika dalšími nadějnými kádry na soustředění do německého Zollingu. Zde se jeho talent plně projevil a od té doby jeho forma strmě roste. Jeho „majstrštykem“ -  mistrovským kouskem -  se stal „veletoč“. Pokusím se Vám nyní alespoň textem zprostředkovat tento nevídaný přemet, který předvedl asi před rokem užaslému zábřežskému publiku:
Postoj cvičence před veletočem: (Citováno z otevřeného dopisu V.Ž. tehdejšímu hejtmanovi Olomouckého kraje Kosatíkovi, zveřejněného v Šumperském a jesenickém deníku dne 29.3.2008):
Vážený pane hejtmane a Olomoučané z krajského úřadu! … V přímé souvislosti s megalomanským projektem společnosti Wanemi … s hrozivými parametry výkonu… Moc prosím, nenechte nás v tom samotné. Vyveďte nás z rizik a diktatury proradných lobbyistů! …Posviťte si na přelétavé cizokrajné bioinvestory, … Žádný normální člověk si přece sám nezhoršuje své životní podmínky. A když sliby padají, jen blázni se radují.“ Podepsán Vilibald Žalio.
Přemet – veletoč.

A postoj cvičence  po předvedeném veletoči: (Citováno z dopisu cvičence z Nemile V.Ž.: v posledním čísle Týdne): “Na rozdíl od demagogických mařičů uskutečnění investičního záměru společnosti Wanemi, … jsem já sám jimi … napadán … za prosazování a podporu dodržování uzavřených smluv tohoto záměru.
Perfektní provedení, fanoušci sponzora tleskají a vidí to na čistou desítku (max. počet bodů). Ostatní publikum žasne, jaké talenty se v Zábřeze najdou a co dokáží, když se jich ujme dobrý sponzor a trenér.

Ale potenciál Zábřeha tím zdaleka není vyčerpán! Stejný cvik pod trenérským vedením sponzorské firmy z Nemile už zvládla i většina členů týmu Městského zastupitelstva v Zábřeze. Např. borec Paclík: Referendum ano – „Rozhodně si myslím, že obyvatelé města by měli mít možnost se k takovéto investici …vyjádřit a zastupitelé by potom při svém rozhodování měli brát v úvahu názory obyvatel města.“ Přemet a následuje: Referendum ne - “Referendum nelze konat o čemkoli. Uzavřené smlouvy je třeba dodržovat…
Družstvo cvičenců v dresu sponzora z Nemile se tak utěšeně rozrůstá a na nesportovní scéně se máme v dalším období v Zábřeze opravdu na co těšit!
Poznámka: Článek je fikce. Sportovec V.Ž. neexistuje. Jen rotující Vilibald Žalio,  podivně nekonzistentní členové městského zastupitelstva a za vším stojící sponzorská firma z Nemile jsou opravdu skuteční.

S pozdravem, kdo seje vítr, ať si nejdřív zamete
Petr Wolf

.

.

Doplňující informace:

.

Tento článek byl zveřejněn 24.3.2009 v tiskovině Týden na severu. Panem Korouhvičkou se už ovšem zabýval jeden z našich příspěvků - viz Kterak OBČAN JAKO MY na vandru prozřel …(22.10.2008)

.

Pro zájemce dále uvádíme odkaz na dokumenty, které potvrzují názorovou pestrost V.Ž. a ukazují, že si nevymýšlíme:

.

.

RSS feed | Trackback URI

3 Komentářů »

Komentář od Milan
24.03.2009, 23:09:45 hod.

Klobouk dolů, přetáčet se v jeho věku o 180°, to krom silné vůle vyžaduje i měkké kosti, pružné tělo a hlavně schopnost překonat sám sebe - což, jak vidno, ten pán hravě dokázal. Takže už jen zbývá - vytrvat!

Komentář od Tržní hospodář
04.01.2010, 09:10:16 hod.

Že by někdo dal víc? Nebo toho pomateného exota už pronásledují jeho rodinní příslušníci, že je chce pomocí WANEMI otrávit a vyvraždit tak po meči i po přeslici? Ten se bude hodit. Poturčenec bývá horší turka. Není momentálně v psychiatrické léčebně?

 
 
Komentář od lumír
25.03.2009, 21:23:34 hod.

Jéminkote, ten Žalio je ale ubožák !!! A že mu to stojí za to, dělat takovou ostudu své rodině, chudák jeden.

 
Žádný údaj není povinný!!! Doporučujeme vyplnit jméno nebo aspoň přezdívku (Nick). Komentáře obsahující vuglárnosti, pomluvy, spam atd. budou správcem systému vymazány!

Jméno (Nick)
E-mail
URI
Váš komentář (menší velikost | větší velikost)
Ve svém komentáři můžete používat následující tagy : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>