Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/rajecek-zabreh.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 57 Zneužitá ekologie aneb Wanemi CZ a Zábřeh vs. Sdružení Za zdravý Ráječek » Blog Archive » Překvapivé překvapení …

Překvapivé překvapení …

8.4.2008 vyšel v Šumperském a jesenickém deníku (http://sumpersky.denik.cz) překvapivý článek „Válka proti občanskému sdružení se odehrává na internetu“. Překvapilo mne, že článek paní Rybičkové všechny překvapil. Z reakcí na článek bylo patrné, že firma Wanemi je překvapená ze soukromých aktivit svého zaměstnance Macka, který byl sám překvapen tím, že je někdo překvapen jeho působením v Zábřežských „nezávislých novinách“. Veřejnost je nyní právem překvapena, že se Wanemi mediálně angažuje a přitom je ještě překvapena z toho, jak jsou tím vším všichni překvapeni! Fakt jsem překvapen, že to někoho vůbec ještě překvapuje, ale na druhou stranu si říkám, že by mne dost překvapilo, kdyby z toho Wanemi překvapena nebyla. Když to teď po sobě čtu a přemýšlím o tom překvapivém článku, říkám si, proč mě to naopak všechno vůbec nepřekvapuje?!
Příště si řekneme něco o tom, jak byli 14.4.2008 ve Wanemi překvapivě zděšeni z toho, že byl publikován další překvapivý článek, tentokrát na serveru iHned.cz. Jistě vás nepřekvapí, že se tím budeme na tomto místě ještě zabývat. Počkejte si - určitě budete překvapeni!!!

Jaroslav Hajtmar

RSS feed | Trackback URI

2 Komentářů »

Komentář od Peťa
02.05.2008, 10:08:47 hod.

Hlavně abys nebyl překvapenej, čím tě Wanemi ještě překvapí …

Komentář od puňťa
10.05.2008, 13:01:52 hod.

Netrpělivě sleduji Wanemácký web, ale od 7. 3. se na něm nic nepohnulo.Tak mě napadá, že se asi připravují na nějaký strategický útok s absolutním utajením. Komentátor článku Péťa je asi dobře informován a něco nechtíc prozradil. Dobře informované zdroje opravdu v poslední době hlásí zvýšenou aktivitu Wanemáků na horním náměsti, přívrženci i menežment tam používají konspiračně kostel, hotel Amko i Caska Invest. Takže pánové a dámy z tábora oponentů, připravte se na akci. Buďto bode inženýr Vintrocha kousat, vyhrožovat nebo rozdávat cukříky a miliony. Heslo dne ” Nebodo le tam nepřítel tak hrrr na něho, bodo le tam tak hrdě covneme, v žádném případě se ho ale nebodeme bát ”
Haf, haf, Puňta.

 
 
Žádný údaj není povinný!!! Doporučujeme vyplnit jméno nebo aspoň přezdívku (Nick). Komentáře obsahující vuglárnosti, pomluvy, spam atd. budou správcem systému vymazány!

Jméno (Nick)
E-mail
URI
Váš komentář (menší velikost | větší velikost)
Ve svém komentáři můžete používat následující tagy : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>